آموزش متقاعدسازی در فروش

5/5 - (6 امتیاز)

آموزش متقاعدسازی در فروش ویژه بازار ایران.

شما نمی توانید چیزی را بدون متقاعد کردن کسی که به محصول یا خدمات شما نیاز دارد بفروشید.

متقاعدسازی در قلب ارتباطات ما قرار دارد.

هنگامی که ما انسان ها به روشی طبیعی و معتبر می فروشیم، ارائه می دهیم، مذاکره می کنیم یا با هم ارتباط برقرار می کنیم، اتفاقات بزرگی شروع می شود. مردم از نزدیک به ما گوش می دهند، بیشتر به ما اعتماد می کنند و ایده های ما را می خرند.

این اقناع است. ما روابط قوی و سودآور با مشتری ایجاد می کنیم. حرفه ما اوج می گیرد.

همه ما با توانایی طبیعی متقاعد کردن، فروش، برقراری ارتباط، مذاکره، رهبری و الهام بخشی به دنیا آمده ایم. در برخی از ما، آن غرایز طبیعی به خوبی تنظیم شده است. در برخی دیگر، همان استعدادها باید پرورش یابند و پرورش یابند.

علیرغم ضرب المثل قدیمی، کسی که بلندترین فریاد می زند برنده نمی شود، این کسی است که متقاعد کننده صحبت می کند. اما صحبت کردن فقط یکی از جنبه های متقاعدسازی است و مهم ترین بخش نیست. متقاعدسازی و تأثیرگذاری کمتر به آنچه می گویید است و بیشتر به آنچه در مورد شخص مقابل می یابید مربوط می شود.

در گروه آموزش پژوهشی تکتو، ما راه‌های ساده و اثبات شده‌ای برای متقاعد کردن با استفاده از سبک واقعی و طبیعی شما داریم. این بدان معناست که می‌توانید بر دیگران تأثیر بگذارید و آنها را تشویق کنید تا اقدام کنند – این برای فروشندگان، رهبران، کارکنان خدمات مشتری و هر کسی که در تجارت یا زندگی است که به دنبال تأثیرگذاری بیشتر بر اطرافیان شما است، عالی است.

برای هماهنگی جهت برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی با شماره ۰۹۱۹۰۹۸۰۱۵۲ تماس بگیرید

ایده هایی برای آموزش شما
شش اصل متقاعدسازی – یک کارگاه تعاملی فوق العاده بر اساس تحقیقات گروه آموزش پژوهشی تکتو.

کیت ارتباطی نهایی برای هر کسی در تجارت.
در هر زمان که بخواهید، به هر مشتری با صدایی جذاب، قانع کننده و به طور طبیعی متقاعدکننده ارائه دهید.
روابط با مشتری – روابط اول، نتایج دوم. ما به تیم شما کمک می کنیم تا روابط فروش خود را بهبود بخشد و از «فروشنده» به «مشاور مورد اعتماد» تبدیل شود.
ارائه با تاثیر – بهبود وضوح، تعامل مخاطب مربوط به بازار امروز است، و غرایز طبیعی تیم شما را برای شفاف، به یاد ماندنی و با اعتماد به نفس توسعه می دهد.
تماس سرد با تاثیر – با درگیر شدن در مکالمات طبیعی، شانس “سرد” را به حداکثر برسانید.
“لحظات” مشتری – زندگی ما در فروش از مجموعه ای از “لحظه ها” تشکیل شده است. این آموزش همه چیز در مورد به حداکثر رساندن آن عکس های فوری در زمان است که در آن شما این شانس را دارید که تفاوتی خارق العاده برای افرادی که تحت تأثیر ما قرار می دهیم ایجاد کنید.
آموزش مدیریت فروش – تیم های فروش عالی متولد نمی شوند، بلکه ساخته می شوند. ما می توانیم به شما در ایجاد و پرورش یک تیم فروش برنده کمک کنیم.

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.