خدمات مشاوره رونق کسب و کار و بازاریابی و فروش

خدمات مشاوره رونق کسب و کار و بازاریابی و فروش


Rate this post

ارائه خدمات مشاوره رونق کسب و کار و بازاریابی و فروش در تکتو

قابل توجه صاحبان محترم مشاغل و کسب و کارها

مشاوره بازاریابی چه کمکی به سازمان شما می کند؟

یک مشاور بازاریابی، یک فرد حرفه ای در زمینه بازاریابی می باشد که دارای تجربیاتی است که با استفاده از این تجربیات می توانند مشتریان را به خود جلب کند و موقعیت های تجاری را افزایش دهد و این امر، با مشتریان موجود و با جلب مشتریان جدید صورت می گیرد.

در حقیقت کار یک مشاور بازاریابی، ترکیبی از رهبری و مشاوره است؛ به همراه این توانایی که هم خلاق باشد و هم حسابگر. در حقیقت مشاوره بازاریابی به شرکت ها کمک می کند تا اجزای منحصر به فرد داخلی و خارجی تجارت خود را که شامل رضایت مشتریان و روندهای بازار و عوامل محیطی و نوآوری می شوند، را با دقت شناسایی کنند و در جهت بهبود و یا برطرف کردن نقاط ضعف خود گام بردارند.

گروه آموزشی پژوهشی تکتو در زمینه مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی دارای دیدگاهی روشن بوده و  این به سازمان‌ها کمک می کند تا با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و روند بازار و در نهایت استفاده از برنامه های بازاریابی استراتژیک به فرصت های رشد دست پیدا نمایند.

حتما بخوانید:  چگونه به یک فروشنده‌ی خوب و موفق تبدیل شویم؟

ما با ارائه اطلاعاتی در مورد مشتریان و بخش بندی آنها به سازمان ها کمک می کنیم تا به دیدگاه روشن تری از بازار برسند. ما با شرکت های مختلف برای تعیین بخش هایی از استراتژی های بازاریابی خود و سازمان هایی که نیاز به بهبود دارند، مشاوره بازاریابی می دهیم. در آخر خدمات مشاوره بازاریابی ما به شرکت های مختلف کمک می نماید تا مهمترین چالش های فروش و بازاریابی خود را حل کنند.

استراتژی های بازاریابی (مارکتینگ) گروه آموزشی پژوهشی تکتو

گروه ما مشارکت واقعی با مشتریان را پرورش می دهد و برای پیاده سازی ایده ها و استراتژی هایی که ارائه می دهند، به صورت عملی کار می کند. گروه ما مشتریان را در جهت درک پتانسیل ها و توانایی هایشان سوق می دهد و در عین حالی که آنها را کارآمدتر می سازد  به آنها می آموزد که چگونه  از ابزارها و روش های مناسب تری استفاده نمایند.

خدمات گروه آموزشی پژوهشی تکتو در حوزه بازاریابی (مارکتینگ)

بررسی دلایل افت فروش و دلایل ناکارآمدی نیروهای فروش

طراحی و اجرای برنامه های وفاداری و پیاده سازی باشگاه مشتریان وفادار

قیمت گذاری محصولات و خدمات توسط تیم بازاریابی ما

تجزیه و تحلیل وضعیت سرمایه گذاری با هدف بازگشت سرمایه

استراتژی های مختلف انتخاب بازار هدف طراحی و ایجاد یک محصول جدید منطبق بر نیاز مصرف کنندگان مدیریت پورتفولیو (سبد محصول) و توسعه محصول بررسی و عارضه یابی وضعیت فعلی و ارزیابی برنامه ها و عملیات اجرایی تحلیل و بررسی موقعیت و شناسایی نقاط قوت و ضعف شرکت

ارائه راه حل‌های کاربردی جهت اصلاح ساختار و بهینه سازی شرکت ارائه برنامه های بازارسازی، بازارسنجی، بازارگردی، بازارگرمی متناسب با کسب و کار

حتما بخوانید:  چگونه یک کسب و کار مستقل و پر درآمد برای خود راه اندازی کنیم؟

بررسی و آنالیز روانشناسی خرید و فروش

بازاریابی از طریق ایمیل (ایمیل مارکتینگ)

آموزش بازاریابی در حوزه های بیمه، پزشکی، دارویی، تجهیزات ساختمانی، املاک، مواد غذایی و …بازاریابی رسانه های اجتماعی (طراحی گرافیکی و بسته بندی)

مشاوره بازار کار و سرمایه و وام بانکی و حساب جاری استراتژی بازاریابی STP تکنیک های فرصت یابی و هوشمندی بازارکلینیک محصول(مشاوره بازاریابی محصولات جدید)

ارائه مشاوره در حوزه بازاریابی داده محور شناخت رفتار مصرف کننده و اندازه گیری رضایت مشتری مدیریت بسته بندی محصول و توسعه  و توزیع محصول جدید ایجاد واحد CRM اثربخش و اجرایی مشاوره بازاریابی اینترنتی

 

جهت مشاوره بازاریابی بصورت تلفنی یا حضوری با گروه آموزشی پژوهشی تکتو تماس بگیرید.

نکته قابل ملاحظه در مشاوره‌های گروه آموزشی پژوهشی تکتو این است که راهکارهایی اجرایی بنا به نوع درخواست مطرح شده ارائه می‌گردد و همچنین در اجرایی کردن و پیاده سازی راهکار منتخب به طور کامل همراه تان می باشیم.

 

چطور کسب کار جدید راه اندازی کنیم
راه اندازی کسب و کار

مشاوره راه اندازی کسب و کار در گروه آموزشی پژوهشی تکتو

گروه آموزشی و پژوهشی تکتو با هدف ارائه مشاوره و راهکار جامع برای کارآفرینان و افرادی که قصد دارند برای خود کسب و کار مستقلی راه اندازی کنند، آمادگی دارد تا با ارائه خدمات  مشاوره ای به کسب و کار های نوپای کشور کمک کند.

 

ما و همکارانمان در گروه آموزشی پژوهشی تکتو ،به شما کمک خواهیم کرد تا کسب و کار خود را شروع کنید و به درآمدزایی برسانید.

 

راه‌های تماس با گروه آموزشی تکتو

ایمیل: takto.ir@gmail.com

تلفن: ۰۹۳۸۰۲۴۲۹۴۸

 

لوگو - گروه آموزشی پژوهشی تکتو

آموزش توسعه کسب و کارمشاهده نوشته ها

Avatar for آموزش توسعه کسب و کار

مشاوره راه اندازی و مدیریت کسب و کار. مشاوره توسعه و رونق کسب و کار

3 دیدگاه

  • جهت مشاوره کسب و کار ، مشاوره
    فروش ، مشاوره بازاریابی
    ، مشا.وره افزایش درآمد و … از سایت
    ما بازدید نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *